Skaner barkodi lazer 1D Auto Sense me baze OCBS LA16

4,290 L

Ka stok

KODI: h-429000 Kategori: , ,

SKANER BARKODI LAZER 1D

Skaner barkodi me lazer per barkode 1D me autosense dhe baze mbajtese.

Mund ta kaloni ne skanim manual ose te vazhdueshem.

Ka instalim te thjeshte dhe perdorim ideal ne nje game te gjere situatash dhe vendesh pune.

Shpejtësia e skanimit 200mm/S, modaliteti i skanimit: 1D.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi lazer 1D Auto Sense me baze OCBS LA16”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner me lazer 1d online ne dyqan taxi

Skaner barkodi lazer 1D Auto Sense me baze OCBS LA16