Skaner barkodi 1D Usb OCBS-C017 Ocom

2,490 L

Ka stok

KODI: h-24900 Kategori: , ,

SKANER BARKODI 1D OCBS-C017

Skaner barkodi 1D praktik qe mund te mbahet lehtesisht ne dore. Me nderfaqe USB, punon me softuer te zakonshem si Word, Excel, Novell, etj.

Shpejtesia e skanimit arrin deri ne 300 here/sekonde.

Shkalle efikase e dekodimit dhe shkalla jashtezakonisht e ulet e gabimit identifikon shume lloje te barkodit njedimensional.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi 1D Usb OCBS-C017 Ocom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner barkodi 1d shitje online ne dyqan taxi

Skaner barkodi 1D Usb OCBS-C017 Ocom