Barcode scanner me wireless Minjcode MJ2830

4,500 L

Ka stok

KODI: i-99878899 KATEGORIA:

BARCODE SCANNER MJ2830

Barcode scanner MINJCODE MJ2830, me lidhje 2.4G me vale. Punon me Windows, Mac, Android, iOS.

Ngarkimi i menjehershem dhe nderrimi i modalitetit te ruajtjes Diapazon  pune deri ne 100m ne zonen e hapur.

Bateri jetegjate  850~1400 mAh opsionale, me kohe pune deri ne 60 ore.

Skaner ka dy menyra perdorimi te dyfishte me kabell dhe me vale.

Karakteristika:

  • Skaner barkodi pa tela 2.4G
  • Burim drite
  • Diodë lazer e dukshme 650 nmMemorie e integruar 64 KB (zakonisht ruani 2000 barkode)
  • Distanca e komunikimit 60M brenda, 100M ne ambjent te hapur
  • Furnizimi me energji elektrike
  • Karikues i integruar 3.7V/850mA. H

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Barcode Reader

Ngjyra

Be the first to review “Barcode scanner me wireless Minjcode MJ2830”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner barkod minjcode online ne dyqan taxi

Barcode scanner me wireless Minjcode MJ2830