Samsung MLT D116L Toner Kompaktibel | Ngjyre e zeze

2,290 L

Ka stok

Toner Samsung MLT D116L

Ngjyra e Bojes: E zeze
Performanca : 3000 Faqe

KODI: samsung-mlt-d116l-toner Kategori: , , , Etiketime: , ,

SAMSUNG MLT D116L

Samsung MLT D116L Toner Kompaktibel | Printer Driver | Toner and tonera ne Dyqan Taxi

Mbajeni printerin tuaj ne pune me printime me cilesi te larte.

Disa gjera eshte e thene te jene bashke. Samsung MLT D116L eshte projektuar qe te punoje ne menyre te persosur me printeret te se njejtes marke per t’ju siguruar rendimentin e shpejte te shkrirjes se tonerit dhe cilesine e larte te printimit qe prisni. Teknologjia e tonerit nga Samsung siguron rezultate te padiskutueshme. Per cilesi printimi te bukur dhe qe zgjat, besojini tonerit te ndertuar nga Samsung.

Produktet Samsung ofrojne cilesi, besim dhe performance. 

Provoni printime mbreselenese me MLT D116L Samsung  per nje kohe te gjate. Ngjyrat me cilesi profesionale te optimizuara per printimet e biznesit me bojerat e printerit me Dendesi te larte dhe rezistence te dyfishte nga Samsung.

TONER SAMSUNG MLT D116L

Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme dhe ofrojne performance me te larte se tonerat e tjere ne treg.

Punon me te gjitha modelet.
I preferuar nga kompanite me prestigjoze.

Toner Samsung MLT D116L Printer Driver

MLT D116L Samsung  Toner Kompaktibel Printer Driver 

Ngjyra e Bojes: E zeze
Performanca : 3000 Faqe


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi | Toner and Tonera

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Toner

Be the first to review “Samsung MLT D116L Toner Kompaktibel | Ngjyre e zeze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung mlt d116l toner kompaktibel ne dyqan taxi toner and tonera priner driver

Samsung MLT D116L Toner Kompaktibel | Ngjyre e zeze