Skaner barkodi OCBS-T209 2D Omni-Directional

7,900 L

Ka stok

KODI: h-790000 Kategori: , ,

SKANER BARKODI 2D OCBS T209

Skaner barkodi per imazhe 2D me dizajn elegant, praktik dhe kompakt gjate punes.

Lexon me shpejtesi barkodet e ndryshme te ekranit. E perputhshme me Microsoft Windows/Linux/Android/IOS/MacOS.

Specifika:

  • I rikarikueshem me ane te portes Usb.
  • Sensori i imazhit 640*480 piksele
  • Rezolucioni 0,102 mm / 4 mils
  • Raporti i kontrastit të printimit ≥15%
  • Toleranca e lëvizjes 2 M/sek
  • Këndi i leximit  0-360°; (Pjerrësi): ±60°
  • Aftesia e dekodimit
  • 1D: Te gjithe kodet standarde 1D, dallohen dhe deshifrohen automatikisht.
  • 2D: Kodi Aztec; Matrica e të Dhënave; MaxiCode; Kodi QR; HANXIN; Kodi MicroQR

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi OCBS-T209 2D Omni-Directional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

2d barcode scanner per supermarkete online ne dyqan taxi

Skaner barkodi OCBS-T209 2D Omni-Directional