Printer termik i faturave RP58A 2 inc Bluetooth USB

5,900 L

Ka stok

KODI: i-998788992 Kategori: , ,

PRINTER TERMIK I FATURAVE RP58A

Printer termik faturash 58 mm per restorante, dyqane, supermarkete, shitje me pakice te specializuar etj.

Shpejtesi e larte dhe performance e qendrueshme. Printim termik direkt me zhurme te ulet.

Specifika:

Metoda e printimit
Printim termik i drejtpërdrejtë

Shpejtësia e printimit
Maks. 100 mm/s

Rezolucioni
8 pika/mm, 384 pika/rresht

Gjeresia efektive e printimit
48 mm

Gjerësia e letrës
57,5± 0,5 mm

Diametri i rrotullës së letrës
Maksimumi: 83.0 mm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Printer termik i faturave RP58A 2 inc Bluetooth USB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

printer rp58a shitje online ne dyqan taxi

Printer termik i faturave RP58A 2 inc Bluetooth USB