Skaner barkodi i imazhit 2D OCBS-T214

11,000 L

Ka stok

KODI: h-110000 Kategori: , ,

SKANER BARKODI 2D

Skaner barkodi i imazhit 2D per te gjitha dyqanet e shitjeve. Teknologjia e imazhit 2D me shpejtesi te larte per barkode me densitet te larte dhe gjeresi te gjere.

Mund te lexoje drejtperdrejt barkodin e pageses ne pajisjet celulare.

Vecanerisht i pershtatshem per barkodin e regjistrit me shpejtesi te larte ne industrine e shitjes me pakice.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi i imazhit 2D OCBS-T214”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner omnidirectional 2d blerje online ne dyqan taxi

Skaner barkodi i imazhit 2D OCBS-T214