Skaner barkodi 2D per desktop GT-8800E

6,500 L

Ka stok

KODI: i-998788991 Kategori: , ,

SKANER BARKODI 2D PER DESKTOP

Skaner barkodi 2d i cili lexon shpejt barkodin 1D dhe 2D permes letres, ose ekranit elektronik desktop te mallrave.

Aftesi e skanimit te kodit te pageses elektronike me kend skanimi te rregullueshem.

Specifika:

  • Modeli GT-8800E
  • Skaner desktopi 2D me kabell
  • Materiali ABS+PC
  • Furnizimi me energji elektrike DC 5V ±5%
  • Konsumi i energjisë 1.2W
  • Pesha 303.0g±5g
  • Madhësia 149,0 * 109,5 * 99,50 mm
  • I preshtatshem me sistem Android, Windows XP, 7, 8, 10, MAC

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner barkodi 2D per desktop GT-8800E”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

barkod skaner 2d blerje online ne dyqan taxi

Skaner barkodi 2D per desktop GT-8800E