Sistem POS i arkes 15.6 inch 4/64GB POS 1509

59,000 L

Ka stok

KODI: h-5900000 Kategori: , ,

SISTEM POS I ARKES 15.6 INCH

Sistem POS i arkes per rregjistrimin e blerjeve, ekran i gjere 15.6 inch me memorie 4/64gb te integruar.

Ky model ofron akses te shpejte ne nderfaqet I/O dhe hapesiren ruajtese.

Rezistent ndaj derdhjeve te lengjeve dhe pluhurit, me nderfaqe te shumta I/O per pajisjet shtese.

Specifika:

  • Marka OCOM
  • Model POS SYSTEM 1509
  • CPU Intel Pentium Quad Core 3710
  • Ram 4 GB DDR3
  • Memorie 64 GB SSD
  • Monitor me ekran me prekje 15,6 inch
  • Sistemi operativ Windows7/8/10, Embedded,WEPOS,Linux

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Rregjistrues

Ngjyra

Be the first to review “Sistem POS i arkes 15.6 inch 4/64GB POS 1509”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sistem pos per supermarkete online ne dyqan taxi

Sistem POS i arkes 15.6 inch 4/64GB POS 1509