Skaner dore barkodi me kabell | Lexues automatik 1D L016

4,500 L

Ka stok

KODI: h-4500000 Kategori: , ,

SKANER DORE BARKODI L016

Skaner dore barkodi me kabell dhe funksionim me lazer. I pershtatshem per te skanuar dhe deshifruar barkodet lineare njedimensionale 1D me ngjyra. Shpejtesia e skanimit, 300 skanime/s.

Skanon ne menyre efektive barkodin, madje edhe barkodet e demtuara, te gervishtura, te rrudhura dhe te tjere me cilesi te ulet.

Plug and Play, i pajtueshem me Windows, Mac dhe Linux; punon me Quickbook, Word, Excel, Novell dhe te gjithe programet e zakonshme.

Game e gjere e perdorimit: Mund te perdoret ne supermarket, dyqane, magazina, biblioteke, librari dhe pika shitje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Skaner dore barkodi me kabell | Lexues automatik 1D L016”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner barkodi ocbs l017 shitje online ne dyqan taxi

Skaner dore barkodi me kabell | Lexues automatik 1D L016