Regjistrues elektronik per supermarkete POS-8618L 64GB

57,000 L

Ka stok

REGJISTRUES ELEKTRONIK POS 8618L

Regjistrues elektronik per supermarkete. Monitor me hapesire ruajtese SSD 64 Gb.

Monitori regjistrues eshte i pershtatshem per hotel, restorant, fast-food, kafene, furre buke dhe pasticeri.

Specifika:

  • Madhesia e ekranit 15 inch
  • Ekran IPS-TFT
  • Rezolucioni 1024 x 768 px
  • Hapesire ​​ruajtese 64 GB SSD
  • Kendi i shikimit Horizontal: 150, Vertikal: 140

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Rregjistrues

Be the first to review “Regjistrues elektronik per supermarkete POS-8618L 64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pos 8618l 15 inch regjistrues per supermarket pos machine online ne dyqan taxi

Regjistrues elektronik per supermarkete POS-8618L 64GB