Sistem POS me prekje H156-W me printer 80mm 64GB

69,000 L

Ka stok

KODI: h-6900000 KATEGORIA:

SISTEM POS H156-W

Sistem Pos me ekran me prekje dhe printer termik me shpejtesi te larte 80 mm i integruar. Shpejtesia e printimit 100 mm/s.

Ekran me siperfaqe te sheshte dhe te papershkueshme nga uji, rezistent ndaj gervishtjeve.

Sistemi operativ Windows7/8/10, Embedded,WEPOS,Linux


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Rregjistrues

Ngjyra

,

Be the first to review “Sistem POS me prekje H156-W me printer 80mm 64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pos h156 touch screen pos bli online ne dyqan taxi

Sistem POS me prekje H156-W me printer 80mm 64GB