Lexues barkodi 2D Scanner code X-9101C

4,490 L

Ka stok

KODI: i-2998788994 Kategori: , ,

LEXUES BARKODI 2D X-9101C

Lexues barkodi  per kode 1D dhe 2D X-9101C, me teknologji te avancuar te leximit te barkodit me imazh 2D.

Qofte barkod letre apo barkod elektronik i ekranit, ai mund te lexohet shpejt, duke e bere me te lehte skanimin tuaj.

Lexon barkodin me shpejtesi te larte skanimi. Perdorim praktik pa kabell me ane te lidhjes wireless.

Specifika:

  • Numri i modelit. X-9101C
  • Lloji i ndërfaqes USB
  • Shpejtësia e skanimit 300 skanime/sek
  • Skanoni llojin e elementit CCD
  • Thellësia e ngjyrave MCU 32 bit
  • Rezolucioni optik 4 mil
  • Shkalla e gabimit 1/5, 000
  • Materiali ABS+PC+TPE

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Barcode Reader

Ngjyra

Be the first to review “Lexues barkodi 2D Scanner code X-9101C”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

x 9101c scan barcode reader online ne dyqan taxi

Lexues barkodi 2D Scanner code X-9101C