Leter murale me figura | Per femije

490 L

Ka stok

 • Leter murale per femije.
 • Me figura atraktive dhe miqesore.
 • Ndihmon per te krijuar nje ambjent miqesor per femijet tuaj.
 • Ndihmon ne qetesine e tyre.
 • Me nje material cilesor.
KODI: leter-murale-me-figura Kategori: ,

LETER MURALE ME FIGURA PER FEMIJE

Nje leter murale per te vegjlit tuaj me cilesine me te mire. Letra murale do te krijoj nje ambjent me miqesor dhe te ngrohte per femijet tuaj. Gjithashtu ajo ndihmon ne qetesine e femijes suaj. Krijoni nje ambjent te kendshem per te vegjlit tuaj duke i bere ata te ndihen mire dhe te lumtur ne cdo moment.

Specifikat:
 • Leter murale per femije.
 • Me figura atraktive dhe miqesore.
 • Ndihmon per te krijuar nje ambjent miqesor per femijet tuaj.
 • Ndihmon ne qetesine e tyre.
 • Me nje material cilesor.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Be the first to review “Leter murale me figura | Per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter murale me figura per femije bli online dyqan taxi

Leter murale me figura | Per femije