Lekundese pelhure kampingu per shtrirje

2,190 L

Ka stok

KODI: b-32410004 Kategori: ,

LEKUNDESE PELHURE KAMPINGU

Lekundese pelhure per shtrirje, e pershtatshme per nete kampingu, piknik apo oborrin e shtepise.

Shume komode fale pelhures se saj prej pambuku dhe poliester si dhe skajet fundore prej ristele druri, duke ofruar me shume siguri.

Pesha maksimale mbajtese 120 kg.

Specifika:

  • Materiali : pambuk dhe poliester
  • Ngjyra : bezhe
  • Permasat : 200 x 80 cm
  • Përdorimi : i jashtem
  • Pesha mbajtese : 120 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lekundese

Ngjyra

Be the first to review “Lekundese pelhure kampingu per shtrirje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lekundese per shtrirje online ne dyqan taxi

Lekundese pelhure kampingu per shtrirje