Karrige lekundese Boho style Hammock chair

5,490 L

Ka stok

KODI: b-32410003 Kategori: ,

KARRIGE LEKUNDESE BOHO STYLE

Karrige lekundese e stilit Boho me thurje cilesore, rezistente dhe terheqese ne pamje. Ka nje strukture ergonomike duke ju pershtatur me mire qendrimit te trupit.

E pershtatshme per kopshte, ambiente shtepie, ballkon, lokale dhe tarrace.

Krijoni kendin tuaj me stilin boho. Karriget lekundese ju japin nje vend te vecante per t’u clodhur dhe argetuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lekundese

Ngjyra

Be the first to review “Karrige lekundese Boho style Hammock chair”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige lekundese online ne dyqan taxi

Karrige lekundese Boho style Hammock chair