Rrjete lekundese e thurur kampingu Hammock

1,590 L

Ka stok

KODI: b-32410000 Kategori: ,

RRJETE LEKUNDESE E THURUR

Rrjete lekundese e thurur perfekte per nje dite pikniku apo qendrim ne kamping, apo dhe oborrin e shtepise tuaj.

Shijoni nje mbremje vere ne kete hammock relaksues me dizajn shume terheqes dhe rezistent.

Material najloni rezistent per perdorim afatgjate me kapacitet mbajtes deri ne 100 kg.
Shufrat prej druri te forte dhe unazat e saldimit ne kete shtrat lekundes ofrojne nje platforme te qendrueshme per qendrim dhe relaksim.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lekundese

Ngjyra

Be the first to review “Rrjete lekundese e thurur kampingu Hammock”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrjete per kamping hammock online ne dyqan taxi

Rrjete lekundese e thurur kampingu Hammock