Lazer me fokus 100mw | Green Laser pointer

1,990 L

Ka stok

  • Tregues lazer me ngjyre te gjelbert
  • I lehte dhe praktik ne perdorim
  • Me rregullim fokusi
  • Ka dalje te vazhdueshme te drites
KODI: Q-2121403 Kategori: ,

LAZER ME FOKUS 100MW

Lazer me drite jeshile dhe fokus te rregullueshem.

Me cilesi te larte te ndricimit lazeri duket qarte ne erresire dhe ka dalje te vazhdueshme.

Ka buton ne trupin e tij per ndezjen dhe fikjen qe e ben me te lehte perdorimin dhe ne kushte te veshtira apo erresire.

Mund ta perdorni kete tregues te fuqishem me lazer te rikarikueshem per ta drejtuar  ne ekranin e projektorit.

Shumefunksional per nje game te gjere perdorimesh si ne udhetime, mesime, prezantime,  vetembrojtje, ndricim ne erresire etj.

Me dizajn shume praktik dhe te lehte mund ta merrni kudo me vete ne xhep apo cante.

Specifikalazer i rikarikueshem me drite jeshile online ne dyqan taxi

Ngjyra lazer: Jeshile

Gjatesia e vales: 532 nm

Rregullimi i fokusit: Po

Siguria: Klasa 3A (me bllokim sigurie)

Madhësia: 162 x 20 mm

Fuqia e daljes: 30-100mW

Distanca e kontrollit: 1000-1500m

Tensioni i punës: DC3.7V

Bateria: bateri 18650 Li-lon


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Lazer me fokus 100mw | Green Laser pointer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

green laser light online shop dyqan taxi

Lazer me fokus 100mw | Green Laser pointer