Drita Lazer Dekorative per shtepi etj | Laser Light

2,400 L

Ka stok

Dritat te cilat ju japin gjithcka qe ju deshironi. Ofrojne nje mireseardhje te ngrohte per mysafiret e festave dhe juve ju bejne te ndiheni krenare per investimin e tyre. Ju mund t’i perdorni brenda ose jashte per ta bere te paharrueshme mikpritjen tuaj.

LASER LIGHT | DRITA LAZER DEKORATIVE

Drita Lazer Dekorative per shtepi | Laser Light

Menyra me e mire per te ndricuar shtepine tuaj!
Drita Dekorative, ndriconi shtepine tuaj jo vetem nga brenda, por dhe nga jashte me mijera drita ne ngjyre te kuqe dhe jeshile. Nje shfaqje spektakolare e drites lazer. Mbulon deri ne 600 metra katrore me nje njesi te vetme.

Permiresoni dekorin tuaj ne kete prag festash.
Kete lloj ndricimi ju e keni pare me siguri ne revista dhe ne televizion ne shtepite e shtrenjta dhe keni pyetur veten sesa para jane shpenzuar per nje dekor te tille. Tani eshte me e lehte sesa e keni imagjinuar ta arrini kete efekt fantastik te ndricimit ne shtepine tuaj.

Bej qe pushimet e tuaj dimerore te shkelqejne me Laser Light!
Dritat te cilat ju japin gjithcka qe ju deshironi. Ofrojne nje mireseardhje te ngrohte per mysafiret e festave dhe juve ju bejne te ndiheni krenare per investimin e tyre. Ju mund t’i perdorni brenda ose jashte per ta bere te paharrueshme mikpritjen tuaj.
Dizajnuar nga nje material i forte dhe rezistente ndaj motit.

Drita Lazer Dekorative per shtepi | Laser Light

drita dekorative me lazer laser light

Specifikime Teknike

Sensor Laser
Maksimumi i prodhimit te Energjise: Deri ne 5 metra
Input: 110V AC
Gjatesi Vale 532-650nm


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Drita Lazer Dekorative per shtepi etj | Laser Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drita dekorative me lazer laser light

Drita Lazer Dekorative per shtepi etj | Laser Light