Lapsa me ngjyre per femije | Rainbow | 36 Cope + Dhurate

900 L

Ka stok

Lapsa trekendore | Te lehte per tu mprehur |
Pako me 36 ngjyra | Te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |
Boje jo toksike |
E shkelqyeshme per te gjitha moshat.

LAPSA RAINBOW PER FEMIJE

Lapsa me ngjyre per femije | Bojra Druri Rainbow  Y Plus | 36 Cope | Dhurate Liber Ngjyrosje ne Dyqan Taxi 

Lapsa Rainbow | Liber Per ngjyrosje (Dhurate)
Ngjyra ne forme trekendore.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijeve. Ata nuk do te ndihen kurre te lodhur nga perdorimi i tyre.

lapsa shume ngjyres per femije rainbow

Ngjyra Druri Rainbow |  Ngjyrosje mahnitese ne Vizatime per femije. 36 Ngjyra per te shprehur ato cfare ju mendoni dhe ndjeni.

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj me Lapsa Druri per femije me Ngjyra.
Miksoni keto 36 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi ne Vizatime per femije mahnitese
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsame Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si masha dhe ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.
Kapaku i tyre sherben si nje mbajtese lapsash per lehtesi gjate perdorimit.

Ngjyra rezistente ndaj renies | Lapsa me ngjyra per femije shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.

Lapsa Shumengjyresh per femije

Specifikat | Lapsa me Ngjyre per femije | Y Plus + | Bojra druri Rainbow per femije

Lapsa trekendore per femije dhe te lehte per tu mprehur
Pako me 36 ngjyra te ndritshme
Ngjyra brilante dhe Plot shkelqim.
Boje jo toksike.
E shkelqyeshme per te gjitha moshat.


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa me ngjyre per femije | Rainbow | 36 Cope + Dhurate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa me ngjyre per femije y plus rainbow 40038 dyqan taxi bojra per femije

Lapsa me ngjyre per femije | Rainbow | 36 Cope + Dhurate