Laps per zbardhjen e dhembeve | Zbardhues per dhembet

890 L

Ka stok

Menyra me e thjeshte dhe ekonomike per zbardhjen e dhembeve ne shtepine tuaj . Aplikoni ne dhembet e pastruar dhe mos konsumoni asgje per 60 minuta pas aplikimit, pastaj shperlani gojen me uje. Perdoreni disa here ne dite.

KODI: laps-zbardhues-per-dhembet Kategori: , Etiketime: , ,

LAPS PER DHEMBET

Laps per zbardhjen e dhembeve | Zbardhues per dhembet | Pajisje per zbardhjen e dhembeve – Blerje online ne Dyqan Taxi

Per nje buzeqeshje sa me rrezellitese , ky zbardhues  eshte ajo cfare ju keni nevoje.

Laps per dhembet zbardhues dyqan taxi

Laps per zbardhjen e dhembeve jep rezultate ne nje kohe te shkurter  .
Dhembet tuaj do jene shume here me te bardhe qe ne fillimet e perdorimit te ktij produkti .

LAPS PER DHEMBET

Menyra me e thjeshte dhe ekonomike per zbardhjen e dhembeve ne shtepine tuaj .

Aplikoni ne dhembet e pastruar dhe mos konsumoni asgje per 60 minuta pas aplikimit, pastaj shperlani gojen me uje. Perdoreni disa here ne dite.

Mjaft ekfikse dhe e lehte ne perdorim .

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pastrues dhembesh

Be the first to review “Laps per zbardhjen e dhembeve | Zbardhues per dhembet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Laps per zbardhjen e dhembeve | Zbardhues per dhembet