Kuti organizuese kozmetike me doreze

1,200 L

Ka stok

KODI: L-2120215 Kategori: ,

KUTI ORGANIZUESE KOZMETIKE ME DOREZE

Vendosni te gjitha produktet kozmetike qe deshironi ne kete organizuese me doreze.

Mund ta levizni lehtesisht fale dorezes te integruar ne pjesen e siperme.

Material rezistent dhe praktik me disa ndarje qe ju ndihmojne per te organizuar produktet e ndryshme te make up.

Kurseni hapesire dhe shmangni rremujat mbi tavolinen tuaj te make upit. Mbani aksesoret e ndryshem te rregullt dhe te organizuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Organizues per tualetin

Ngjyra

Be the first to review “Kuti organizuese kozmetike me doreze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti kozmetike ne shitje online ne dyqan taxi

Kuti organizuese kozmetike me doreze