Puder cilesore Dermacol | Make up

1,550 L

Ka stok

KODI: puder-dermacol Kategori: ,

PUDER CILESORE DERMACOL 

  • Veti te fuqishme mbuluese.
  • Mbulon 99% te tatuazheve.
  • Perhapet ne fytyre ne menyre te njetrajtshme.
  • Efekt mblulues per shenjat e hiperpigmentimit
  • SPF 30, faktori mbrojtes eshte teper i rendesishem ne nje puder.
  • Rezistente ndaj ujit, djerses dhe largeshtires.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Puder cilesore Dermacol | Make up”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

make up dermacol krem puder bli online dyqan taxi

Puder cilesore Dermacol | Make up