Kukull me veshje dhe aksesore kozmetike

1,490 L

Ka stok

KODI: b221210043 Kategori: , ,

KUKULL ME VESHJE DHE AKSESORE

Kukull barbi me veshje te ndryshme dhe aksesore kozmetike per vogelushet si dhurate e festave te fundvitit.

E veshur me fustan princeshe ne ngjyre bojeqielli, me 10 fustane te tjere per ti shtuar me shume argetim lojerave.

Informacione:

  • Kukull barbie per vajza
  • Me veshje, shtepi dhe aksesore kozmetike
  • E pershtatshme oer femije mbi 3 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kukulla

Ngjyra

Be the first to review “Kukull me veshje dhe aksesore kozmetike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull me aksesore dhe veshje online ne dyqan taxi

Kukull me veshje dhe aksesore kozmetike