Kufje Lymoc | BS151 | Bli online

1,690 L

Ka stok

 • Te projektura nga teknologji tejet e larte
 • Miqesore ndaj mjedisit
 • Lidhen me ane te bluetooth me celularin tuaj
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte
 • Shume praktike dhe komode
KODI: K-190520024 Kategori: ,

KUFJE LYMOC | BS151

Teknologjia eshte zhvilluar ne ritme aq te larta sa ndonjehere edhe kushtet klimaterike, ajo i sfidon tani hera-heres. Kufjet LYMOC BS151 jane te projektura nga nje teknologji tejet e larte, e cila i mbron ato nga shiu, djersa apo cdo aktivitet tjeter sportiv qe perfshin ujin. Pra eshte shume miqesore me mjedisin dhe ka rezistence maksimale. Keto kufje lidhen me telefonin tuaj nepermjet bluetooth-it dhe keshtu ju mund te flisni ne telefon, te degjoni muzike etj.

Keto kufje eliminojne cdo zhurme apo mundesine e jehones duke bere te mundur nje prodhim te qarte dhe te kthjellet te zerit. Ajo nuk do t’ju shkaktoje dhimbje te medha ne vesh qe kufjet e zakonshme jo rralle here e bejne nje gje te tille. Keto kufje jane gati te padukshme per nga madhesia dhe shume te lehta per t’u perdorur. Mund t’i perdorni ato ne cdo moment kur nuk keni mundesi ta perdorni telefonin tuaj.

KUFJET LYMOC BS151 NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

 • Te projektura me nje teknologji tejet e larteKufje-LYMOC-BS151
 • Miqesore ndaj mjedisit
 • Lidhen me ane te bluetooth me celularin tuaj
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte
 • Mund t’i perdorni ne cdo moment
 • Ofrojne prakticitet te larte

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Kufje Lymoc | BS151 | Bli online

WhatsApp chat