KT-016 | Pompe per Kuzhinen | Water Pump

1,300 L

Ka stok

  • Model: KT-016
  • Funksionimi i pompes : mekanike
  • Tension : 5V
  • Fuqi : 4W
  • Frekuenca : 50Hz
KODI: KT-016 Kategori: , ,

POMPE ELEKTRIKE PER UJIN – KT 016

POMPE PER UJIN – ELECTRIC WATER PUMP – KT 016

Pompe uji e krijuar per prodhimin e ujit te shendetshem per ju dhe pjestaret e familjes suaj. Tashme nuk keni pse te shqetesoheni me per bakteret apo mineralet e tjera te demshme per organizmin tuaj.

Ajo vjen me nje dizajn te vogel, praktik dhe shume te lehte ne perdorim por me nje funksion te madhe qe eshte pikerisht prodhimi i ujit te paster dhe me cilesine maksimale te tij.

Kjo pompe eshte e perbere me drita LED te cilat duken me syrin e lire sepse kane nje shkelqim goxha te konsiderueshem. Pompa e ujit punon me bateri dhe eshte e rikarikueshme.

Pompa mund te punoje 3-4 ore pa nderpreje ne menyre te panderprere.

C’ka e bene kete pompe ideale dhe qe nuk duhet t’i mungoje kuzhines tuaj ne asnje menyre nese deshironi qe te lehtesoni punen tuaj ne kuzhine dhe te ruani shendetin tuaj dhe te familjareve tuaj.

SPECIFIKAT 

Model: KT-016pompe elektrike per uje me wireless kt 016 produkt online dyqan taxi

Funksionimi i pompes : mekanike

Tension : 5V

Fuqi : 4W

Frekuenca : 50Hz

Gjendet ne ngjyren : E bardhe

Permasa : 130 * 75 mm

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “KT-016 | Pompe per Kuzhinen | Water Pump”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe elektrike per uje me wireless kt 016 produkt online dyqan taxi

KT-016 | Pompe per Kuzhinen | Water Pump