Pompe uji per shishet automatike | Water Dispenser

690 L

Ka stok

  • Mund te perdoret per 30 deri ne 40 dite.
  • Nuk ka nevoje te karikohet cdo dite.
  • Me disa modalitete, nxjerrje uji pa nderprerje ose me shkeputje.
  • Pastrojeni tubin me uje te ngrohte ne temperaturen 50 grade per perdorimin e pare.

Automatic | Water Dispenser

Pompe uji per shishet automatike | Water Dispenser

Pompa e ujit te pijshem eshte e ndertuar me material ABs me cilesi te larte.
Pompe elektrike e thjeshte per t’u instaluar dhe mbajtur.
Eshte e ndertuar me bateri te rikarikueshme 1200mAh.
Mund te perdoret per 30 deri ne 40 dite.
Nuk ka nevoje te karikohet cdo dite.
Me disa modalitete, nxjerrje uji pa nderprerje ose me shkeputje.
Pastrojeni tubin me uje te ngrohte ne temperaturen 50 grade per perdorimin e pare.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pompe

Be the first to review “Pompe uji per shishet automatike | Water Dispenser”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pompe uji per shishet automatike | Water Dispenser

Pompe uji per shishet automatike | Water Dispenser