Pompe per ujin Automatike | Electric Water Pump

690 L1,600 L (-57%)

Ka stok

 • Furnizimi me energji elektrike: Karikimi USB
 • Madhësia: 12,9x7cm
 • Tensioni i vleresuar: 5 (V)
 • Fuqia : 4 (W)
 • Frekuenca : 50 (Hz)
KODI: pompe uji automatike Kategori: , ,

POMPE PER UJI ELEKTRIKE 

Pompe uji ideaur per prodhimin e ujit te shendetshem per ju dhe te gjithe pjestaret e familjes suaj. Tashme nuk keni pse te shqetesoheni me per bakteret apo mineralet e tjera te demshme per organizmin tuaj.

Ajo vjen me nje dizajn te vogel, praktik dhe shume te lehte ne perdorim por me nje funksion te madhe qe eshte pikerisht prodhimi i ujit te paster dhe me cilesine maksimale te tij.

Pompa elektrike e cila vjen me gjjashtë funksione të pompës elektrike.E lehte dhe praktike per t’u perdorur.
Shtypni butësisht ujin dhe do të funksionojë lehtësishtSmart një pompë çelësi, duke përdorur butonin e ndjeshmërisë së lartë,Ajo mund te punoje 3-4 ore pa karikim ne menyre te panderprere.

C’ka e bene kete pompe shume fantastike dhe qe nuk duhet t’i mungoje kuzhines tuaj ne asnje menyre nese deshironi qe te lehtesoni punen tuaj ne kuzhine dhe te ruani shendetin tuaj dhe te familjareve tuaj.

SPECIFIKAT pompe-uji-elektrike-bli-online-dyqan-taxi

 • Tensioni : 5 V
 • Fuqia : 4 W
 • Frekuenca e vleresuar: 50 Hz
 • Furnizimi me energji elektrike: Karikimi USB
 • Madhësia: 12,9x7cm
 • Ngjyra: E zezë.
 • Pesha: 400g.
 • Tub dalës prej çeliku inox x 1  11.5×3.3 cm
 • Tub silikoni x 1 55cm

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe per ujin Automatike | Electric Water Pump”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pompe per ujin Automatike | Electric Water Pump

690 L1,600 L (-57%)

Shto ne Shporte