Krem per zbardhjen e lekures se demtuar

1,190 L

Ka stok

  • I jep shkelqim lekures
  • Zvogelon njollat ekzistuese te lekures
  • Parandalon formimin e njollave te reja.
  • E ben lekuren te rifitoje shkelqimin dhe ngjyrat .

Krem per zhdukjen e njollave kafe

Zvogelon njollat ekzistuese te lekures dhe parandalon formimin e njollave te reja qe vijen si pasoje e akneve ose plageve.

Ndriçon lekuren dhe deperton thelle ne inde .

Ul yndyren ne lekure .

E ben lekuren te rifitoje shkelqimin, vitalitetin dhe ngjyrat uniforme.

PERDORIMI

Aplikoni nje sasi te vogel te kremit ne lekure dy here ne dite ne mengjes dhe ne darke dhe per pak kohe do te shihni rezultatet mahnitese.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem per zbardhjen e lekures se demtuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tubet me 100 ml krem

Krem per zbardhjen e lekures se demtuar