Krem per konturet e syve Argital | Eye Cream

2,390 L

Ka stok

Krem per konturet e syve me ekstrakte te cmuara te bimes se kamomilit dhe glicerines bimore. Ushtron nje efekt ngrites ne qeset nen rrudha dhe trajton rrudhat.
Vaj i paster Jojoba dhe Avocado, veprojne ne rrudha duke i zvogeluar ato. Me nje arome te fresket, delikate dhe te embel.
KODI: i-80863021 Kategori: ,

KREM PER KONTURET E SYVE ARGITAL

Krem per konturet e syve Artigal

Krem per konturet e syve me ekstrakte te cmuara te bimes se kamomilit dhe glicerines bimore. Ushtron nje efekt ngrites ne qeset nen rrudha dhe trajton rrudhat.
Vaj i paster Jojoba dhe Avocado, veprojne ne rrudha duke i zvogeluar ato. Me nje arome te fresket, delikate dhe te embel.

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem per konturet e syve Argital | Eye Cream”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per syte dhe rrudhar argital

Krem per konturet e syve Argital | Eye Cream