Krem kafeje per dobesim

1,490 L

Ka stok

  • Ndihmon ne djegjen e yndyrnave
  • I rikthen lekures shkelqimin
  • Redukton celulitin
  • Ushqen zonat e rrudhura

Krem kafeje per humbje ne peshe

Kremi i  kafese permban ekstrakt te kokrrave te kafese
Perdoret per dobesimin e zonave specifike si barku, krahu, kembet, vithet dhe zona te tjera të trupit me depozita yndyrore.
Ndihmon ne ushqimin e zonave te rrudhura per ta bere ate me te lehte dhe me te shndritshme si dhe redukton pamjen e lirshme te lekures dhe celulitin.
E ben lekuren te duket me e shendetshme dhe me me shume shkelqim.

Perdorimi

Aplikojeni ne zona specifike si barku, krahet, ijet ose kembet.
Masazhojeni shpejt dhe vazhdimisht me levizje rrethore derisa te perthithet plotesisht.
Perdoreni rregullisht dy here ne dite ose shpesh sipas nevojes.

Eleminonin dhjamin e tepert me kremin cudiberes te kafes qe e gjeni vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Krem kafeje per dobesim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem kafeje per dobesim shishe me 300ml shurup

Krem kafeje per dobesim