Kosmodisk Top Product Shop | Per Dhimbje Shpine

1,290 L

Ka stok

Projektuar nga ekspert per te synuar qetesimin e dhimbjes ne thelbin e saj dhe per te lehtesuar muskujt e dhimbshem te shpines.
E perkryer per personat qe vuajne nga dhimbjet e shpines, te testuara klinikisht.
Vendosur ne menyre komode pergjate shtylles kurrizore.

KODI: 3831034509026 KATEGORIA: Etiketime: ,

KOSMODISK SPINE MASSAGER

Kosmodisk Top Product Shop ne Dyqan Taxi | Masazh Relaks per dhimbje shpine

Nje pajisje medicinale e regjistruar si pajisje e klasit Premium e aprovuar nga Komisioni Europian. Dhe e projektuar nga eksperte per te lehtesuar ose korrigjuar dhimbjen ne shpine dhe gjithe zonen e shtylles kurrizore me Kosmodisk Spine Massager.
Zbutje e perkohshme ose e plote e dhimbjes se shpines kur perdoret sic udhezohet. Krejtesishte natyral, pa bateri, kimikate ose magnet. E rehatshme dhe plotesisht e rregullueshme me formen e trupit tuaj.

Mund te perdoret sa here qe ju keni dhimbje. Kosmodisk Top Product Shop eshte shume praktike, lehtesisht e rregullueshme dhe e rehatshme per t’u veshur. Ju mund te vazhdoni t ebeni te gjitha gjerat qe normalisht do te benit ndersa keni veshur produktin, duke punuar, perfunduar pazarin, sterviteni ose pushoni, udhetoni apo dhe flini gjume. Eshte nje produkt ideal per personat qe vuajne nga demtimet apo dhimbjet ne shpine si per shembull: te moshuarit, personat mbi peshe, grate shtatezena, nenat e reja etj.

 

kosmodisk top product shop ne dyqan taxi dhimbje shpine masazh relaks

Masazh Relaks per Dhimbje Shpine | Kosmodisk

Kosmodisk Top Product Shop ne Dyqan Taxi | Masazh Relaks per dhimbje shpine

Karakteristika

Projektuar nga ekspert per te synuar qetesimin e dhimbjes ne thelbin e saj dhe per te lehtesuar muskujt e dhimbshem te shpines.
E perkryer per personat qe vuajne nga dhimbjet e shpines, te testuara klinikisht.
Vendosur ne menyre komode pergjate shtylles kurrizore.
Kosmodisk ofron nxehtesine e bute per te lehtesuar dhimbjen dhe tendosjen e shpines.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Mbajtese shpine

Be the first to review “Kosmodisk Top Product Shop | Per Dhimbje Shpine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kosmodisk top product shop ne dyqna taxi masazh relaks per dhimbje shpine

Kosmodisk Top Product Shop | Per Dhimbje Shpine