Kondicioner Hoffman 2000watt | Ftohes ajri me uje

14,900 L

Ka stok

Kondicioner portativ Hoffman me ftohje dhe ngrohje me 3 opsione shpejtesie. Zgjidhja e duhur per cdo stine duke patur gjithmone temperaturen e duhur te ambientit.

KODI: kondicioner-hoffman-2000w Kategori: ,

KONDICIONER HOFFMAN 2000WATT | FTOHES AJRI

Kondicioner Hoffman i cili mund te perdoret si ne vere dhe ne dimer; nje ftohes ajri me uje apo ngrohes ne dimer.kondicioner portativ hoffman shitje online ne dyqan taxi

Pervec te tjerash me ane te vetive jonike pastron ajrin nga pluhurat dhe eleminon mikrobet.

Dizajn praktik dhe kompakt qe mbulon nje siperfaqe te konsiderueshme ambienti. Lehte per t’u perdorur me komandat e butonave te telekomandes.

Gjithashtu eshte i pajisur me panel kontrolli me touch ne pjesen e siperme te trupit te tij per perdorim me te lehte.

Mund ta vendosni ne timer per 12 ore fale programimit.

Fletet e levizshme te ventilimit mundesojne furnizim me ajer me kend te gjere.

I pershtatshem si per ambientet e shtepise apo zyrave tuaja, ky kondicioner do te jete zgjidhja optimale ne cdo stine.

Specifika | Kondicioner Hoffman

  • Kondicioner me ene uji
  • Kapaciteti i enes 8l
  • Programim deri ne 12 ore
  • Tre opsione shpejtesie
  • Fuqia 2000watt
  • Fuqia ne ftohje 150watt

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Kondicioner

Ngjyra

Fuqia Watt

150Watt

Be the first to review “Kondicioner Hoffman 2000watt | Ftohes ajri me uje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kondicioner portativ hoffman shitje online ne dyqan taxi

Kondicioner Hoffman 2000watt | Ftohes ajri me uje