Komplet mjetesh dore shtepiake me 12 pjese

1,590 L

Ka stok

KODI: v-456789 Kategori: ,

KOMPLET MJETESH DORE SHTEPIAKE ME 12 PJESE

Komplet me 12 pjese mjete dore shtepiake teper funksionale ne perditshmeri.

Perfshin cekicin, nivelin, shiritin mates , bisturine, pincat, vidhosesat, kacavida. Te gjitha veglat jane bere prej celiku te kualifikuar, i cili eshte materiali me i mire dhe mundeson akses te shpejte dhe te lehte.

Kutia mbrojtese e forte i mban te gjitha mjetet tuaja te sigurta per perdorim te shpejte dhe te lehte here pas here.

Vecanerisht i pershtatshem per automjete. Eshte zgjedhja me e mire per udhetimin tuaj. Gjithashtu nje zgjedhje e mire kur hasni nje situate emergjente.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

,

Be the first to review “Komplet mjetesh dore shtepiake me 12 pjese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vegla pune 12 pjese blerje online ne dyqan taxi

Komplet mjetesh dore shtepiake me 12 pjese