Fshese me vakum per automjete 12v

1,790 L2,690 L (-33%)

Ka stok

  • Fshese me vakum multifunksionale.
  • Dalje për funksionin e fryrjes
  • Dalja për funksionin e vakumimit
  • Tensioni: DC12 V
  • Fuqia e hyrjes: 60 W
  • Shkalla e vakumit: 2000-2600 Pa
KODI: pastrues-me-vakum-per-automjete Kategori: ,

FSHESE ME VAKUM PER AUTOMJETE 12V

Pajisje me vakum ideale per pastrim, e cila funksionon ne siperfaqe te thate e te lagesht.

Eshte perfekte per pastrimin e automjeteve, dyshekeve me fryrje, tapiceri, lodra femijesh etj. Hiqni pluhurin, thërrimet, qimet e kafsheve etj . Projektuar për të pastruar zona të vështira për t’u arritur si cepat, apo pjese te cilat fsheat normale nuk i arrijne dot.

Dalje për funksionin e vakumit.

Kompakt, i dobishëm dhe i lehtë. Zë një hapësirë ​​të vogël, të lehtë për tu zbrazur

Projektuar për të pastruar zona të vështira për t’u arritur. Gyp fleksibël për funksionim të lehtë.

Karakteristika

Dalje për funksionin e fryrjes

Dalja për funksionin e vakumimit

Tensioni i vlerësuar: DC12 V

Fuqia nominale e hyrjes: 60 W

Shkalla e vakumit: 2000-2600 Pa

Me një thithje të fuqishme për të pastruar zonat siç duhet

Kompakt, i dobishëm dhe i lehtë

Zë një hapësirë ​​të vogël, të lehtë për tu zbrazur

Be the first to review “Fshese me vakum per automjete 12v”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me vakum monlove online dyqan taxi

Fshese me vakum per automjete 12v

1,790 L2,690 L (-33%)

Shto ne Shporte