Set thikash per gdhendje prej celiku 13 cope

1,200 L

Ka stok

Komplet thikash precize

Set prej 13 cope per gdhendje

Praktike ne perdorim dhe efikase

Material celik me rezistence te larte

KODI: Q-2121418 Kategori: ,

SET THIKASH PER GDHENDJE CELIKU

Set thikash per gdhendje precize ne drru.thika gdhendje 13 cope blerje online dyqan taxi

Vegla profesionale thikash me nje teh per gdhendje te ndryshme.

Kompleti i thikave perfshin tehe per gdhendje, shabllone retushimi, faqosje, etj.

Perfshin doreze alumini te lehte per kapje, ne madhesi te vogel, te mesme dhe te medha per nje funksionim komod.

Grupi i thikave precize vjen ne nje kuti transporti te pershtatshme per ruajtje dhe transportueshmeri te lehte.

Thika per gdhendje

Madhesia e vogel  Diametri i dorezes: 8 mm / gjatesia e dorezes: 95 mm

Madhesia mesatare Diametri i dorezes: 11 mm /  gjatesia e dorezes: 100 mm

Madhesia e madhe Diametri i dorezes: 19 mm / gjatesia e dorezes: 105 mm

Specifika

  • Lloji : Thika precize
  • Gjatesia e dorezes: 4.2 inc
  • Sasia: 13 cope
  • Materiali: celik  karboni
  • I pershtatshem per: leter, qelqi,  gdhendje, modelim, skulpture me balte

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Set thikash per gdhendje prej celiku 13 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set veglash per gdhendje bli online dyqan taxi

Set thikash per gdhendje prej celiku 13 cope