Polisher | Makine elektrike per llustrimin e makinave

3,900 L

Ka stok

  • Model: DWE6401.
  • Tensioni: 220V.
  • Frekuenca: 60Hz.
  • Fuqia: 1200W.
  • Shpejtesia: 600-3700r / min.
  • Zhurma nën 65 decibel.
  • Gjatësia e kordonit elektrik: 1.7 m
KODI: Polisher KATEGORIA:

POLISHER – MAKINE LLUSTRUESE PER MAKINAT

Makinë llustruese e lehtë dhe shume funksionale.

Ajo u pershtatet funksioneve nga me te ndryshme.

Punon me zhurme te ulët e cila nuk i shqetëson njerëzit e tjerë gjatë punës, dhe saktësia është e lartë.

Disqet lëmuese janë të shpejtë, super funksionale dhe shume të lehtë për t’u ndryshuar.

Pllaka e sheshtë ose disku prej sfungjeri përdoret për të lemuar siperfaqen e makinës.

Jo vetëm për llustrimin e makinave, por edhe për pllaka, dysheme, këpucë, ulëse mobiljesh, etj.

SPECIFIKIMETpilisher machine angle grinder bli online dyqan taxi

Model: DWE6401.

Material prej gome edhe plastike.

Tensioni: 220V.

Frekuenca: 60Hz.

Fuqia: 1200W.

Shpejtesia: 600-3700r / min.

E balancuar për funksionim të lehtë.

Me cope ne materiain e leshit ne pjesen e kokes ne forme rrethore.

Zhurma nën 65 decibel.

Madhësia: rreth 125 * 210 * 180mm.

Gjatësia e kordonit elektrik: 1.7 m

Bli Mire Dhe Lire | Paguaj ne dorezim | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

Makineri Llustruese

Be the first to review “Polisher | Makine elektrike per llustrimin e makinave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pilisher machine angle grinder bli online dyqan taxi

Polisher | Makine elektrike per llustrimin e makinave