Makine lustruese elektrike | Mini grinder tool

3,990 L

Ka stok

  • Makine elektrike lustruese
  • Fuqi e larte dhe perdorimi afatgjate
  • Lustron siperfaqe metalike dhe plastike
  • Perfekt per gdhendje, mprehje,   lustrim, lemim
KODI: K-2121413 Kategori: , ETIKETIMI:

MAKINE LUSTRUESE MINI ELEKTRIKE

Makine lustruese me nje sistem bosht fleksibel.  Smaltimi dhe lustrimi i veglave dhe pjeseve te vogla.

Sistemi i boshtit te shpejte fleksibel gdhend, lustron, rinovon dhe lemon pjese. Funksioni elektronik i kontrollit te shpejtesise do te plotesoje nevojat e ndryshme te punes tuaj.makineri mini elektrike lustrimi bli online dyqan taxi

Unaza e madhe me leter zmerile eshte e pershtatshme per lustrimin e drurit.

Shpueset 1.5 mm, 2.3 mm, 3 mm secila, mund te perdoren ne pllaka metali, druri, plastike.

Tete koka lustrimi te perdorura me paste gerryese, te pershtatshme per lustrim te siperfaqeve metalike dhe plastike.

Mjet shume funksional perfekt per gdhendje, mprehje,  prerje, pastrim,  lustrim, lemim etj.

Pajisur me furca rrotulluese ne forme disku  per heqjen e bojes, heqjen e ndryshkut, dekontaminimin, pastrimin etj.

Sipas butesise dhe fortesise se objektit per perpunim, mund te zgjidhni furcen e duhur.

Karakteristika

  • Gjatesia e kabllit: 1.8m
  • Tensioni: 220V
  • Cikli: 50 – 60Hz
  • Fuqia e hyrjes: 180W
  • Diametri i shpimit: 3 mm
  • Bosht fleksibel dhe efikas

Bli ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Makine lustruese elektrike | Mini grinder tool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini makine elektrike per lustrim bli online dyqan taxi

Makine lustruese elektrike | Mini grinder tool