Pompe ajri per qeset me vakum | Portable Hand Air Vacuum Pump

590 L

Ka stok

  • Pompe ajri per qeset me vakum.
  • E lehte dhe praktike ne perdorim.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Permasat: 5 x 25 cm.

 

KODI: air-pump Kategori: ,

Pompe ajri per qeset me vakum | Air Pump

Pompe ajri për qeset me vakum.Pompa e deflacionit të ajrit e dizajnuar per t’u mbajtur me dorë në stilin T është shumë e përshtatshme dhe praktike për t’u përdorur.
Eko-miqësore, nuk e demton mjedisin.
Lehtë për t’u përdorur. Perbehet nga nje material i cilesise se larte. Eshte praktike dhe mund te merret kudo me vete.

Specifikimeair pump bli online ne dyqan taxi
  • Materiali: Plastikë
  • Ngjyra: e verdhe me te zeze
  • Pompe ajri per qeset me vakum.
  • Permasat: 5 x 25 cm.

    Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Pompe ajri per qeset me vakum | Portable Hand Air Vacuum Pump”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe me ajer per qeset me vakum bli online ne dyqan taxi

Pompe ajri per qeset me vakum | Portable Hand Air Vacuum Pump