Komardare plazhi roze 60 cm Swimming Ring

1,890 L

Ka stok

KODI: Q-7783230 Kategori: , ,

KOMARDARE PLAZHI ROZE 60CM

Komardare plazhi per femije ne ngjyre roze me diameter 60cm.

Bere nga material PVC jo toksik dhe miqesor ndaj mjedisit. Me xixa te ndritshme ne pjesen e brendshme te saj per ti shtuar me shume ngjyra dhe gjalleri diteve te plazhit.

Pjesa e brendshme dhe e jashtme e saj eshte e lemuar, dhe doreza ju ben te ndiheni te sigurt dhe rehat.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare plazhi roze 60 cm Swimming Ring”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare plazhi roze online ne dyqan taxi

Komardare plazhi roze 60 cm Swimming Ring