Komardare per femije ne forme ylli Starfish Baby Float

1,690 L

Ka stok

KOMARDARE PER FEMIJE NE FORME YLLI

Komardare per femije te moshes 1-3 vjec. Lundruesja ne forme ylli do te argetoje te vegjlit duke u ofruar atyre nje pervoje te re dhe shume argetuese gjate diteve te veres.

Komardarja starfish float ka permasa 32 x 31 inch kur fryhet dhe eshte projektuar duke pasur parasysh qendrueshmerine dhe komoditetin.

Me mbulese te siperme per ta mbajtur fresket femijen dhe dy vrima per kembet per me shume stabilitet


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare per femije ne forme ylli Starfish Baby Float”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare per femije online ne dyqan taxi

Komardare per femije ne forme ylli Starfish Baby Float