Karrige per femije me ngjyra te ndryshme ne shitje

1,490 L

Ka stok

KODI: Q-195898 Kategori: , ,

KARRIGE PER FEMIJE ME NGJYRA TE NDRYSHME

Karrige me ngjyra te ndryshme dhe madhesi te pershtatshme per vogelushe ose femije pak me te rritur.

Dizajn ergonomik dhe i rehatshem me pjese anesore te rrumbullakosura te lemuara per sigurine e femijeve.

Material i qendrueshem dhe strukture e forte, bere nga materiali PP me cilesi te larte.

Dizajn modern dhe i thjeshte ne perdorim, karriget kane ngjyra te ndryshme dhe forma moderne terheqese per syrin e vogelusheve dhe te pershtatshme per dhomat e gjumit.

Model praktik qe mund te perdoret gjeresisht ne kopshte, salla lojerash ose dhoma per femije.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Karrige per femije me ngjyra te ndryshme ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige plastike per femije ne shitje online ne dyqan taxi

Karrige per femije me ngjyra te ndryshme ne shitje