Stol druri praktik per shtepi me forma kafshesh

2,290 L

Ka stok

Stol druri praktik ne forme kafshe i cili do ti beje me terheqes te gjitha ambientet e shtepise. Ne dispozicion ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

KODI: stol-druri-praktik Kategori: , ,

STOL DRURI PRAKTIK PER SHTEPI

Stol druri shume praktik dhe i vecante per te bere akoma me terheqese ambientet e shtepise tuaj.

Pelhura perberese ka elasticitet te shkelqyer, dendesi te larte, rezistence ndaj konsumimit dhe ndaj njollave.

Stol praktik druri me forma kafshesh

Sfungjeri i trashe  i integruar dhe materiali i bute i ketij stoli do t’ju ofroje rehati gjate qendrimit ulur.stol per shtepi me dizenjo kafshesh blerje online ne dyqan taxi

Kembet e tij prej druri jane rezistente ndaj konsumit dhe kundra rreshkitjes, gje qe zvogelon ferkimet me dyshemene dhe parandalon gervishtjet.

Mund te perdoret si nga te rriturit dhe nga femijet.

I pershtatshem per vendosjen dhe heqjen e kepuceve.

Forma dhe dizajni i ketij stoli ne formen e  kafsheve e ben ate jo vetem nje stol, por edhe nje loder dhe menyre argetimi per vogelushet tuaj.

Ne dispozicion ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Stol

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Stol druri praktik per shtepi me forma kafshesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stol druri me figura kafshesh blerje online ne dyqan taxi

Stol druri praktik per shtepi me forma kafshesh