Telescopic Stool | Stol portativ per udhetime

2,100 L

Ka stok

  • Dimensionet : 9.8in / 25cm.
  • Lartësi : 2.4in / 6cm – 18.5in / 47cm.
  • Peshe : 2.86 lb.
  • Trashësi : 1.4in / 4cm.
  • Ngjyre e zeze.
KODI: Telescopic stool Kategori: , ,

STOL PORTATIV – TELESCOPIC STOOL

STOL PORTABLE – KUALITET I LARTE

Stol portativ i pershtatshem per ta marre kudo me vete ne udhetime apo ne aktivitete te tilla si: plazh, kamping, peshkim etj.

STOL PORTABLE IDEAL PER UDHETIME

Me dizajn teper te vecante e mjafte komod, te cilit mund t’i rregulloni lartesine per aq sa ju e deshironi kur uleni ne kete stol.

Materiali i ndertuar prej poliamidi, i cili njihet qe eshte teper rezistent edhe me nje qendrueshmeri te larte qe mund t’u rezistoje demtimeve ose kushteve te motit.

Trupi i tij ka nje perberje nga 120 segmente qe formojne baze te forte dhe fleksibel.

Arrin te mbaje ekulikrin midis peshe, permases edhe forces kur uleni ne te.

Mund te jete pjese e udhetimeve tuaja pa asnje veshtiresi sepse mund te paloset edhe eshte teper i lehte ne transportimin e tij.

SPECIFIKAT

Stol portable.

Mund te paloset.

E projektuar per t’u mbajtur ne shtepi, plazh apo aktivitete te tjera ne natyre.

Eshte shume komod dhe i rehatshem.

Material prej najloni ne pjesen e siperme.

Dimensionet : 9.8in / 25cm.

Lartësi : 2.4in / 6cm – 18.5in / 47cm.

Peshe : 2.86 lb.

Trashësi : 1.4in / 4cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Stol

Be the first to review “Telescopic Stool | Stol portativ per udhetime”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stol portativ bli online produkt bli online

Telescopic Stool | Stol portativ per udhetime