Kamera Sigurie me Wifi me Antena | Security Camera

3,400 L

Ka stok

Sensor 1/4 CMOS 1.0MP
Rezolucion: 960P
Lente: 3.6mm/6mm
Rrotullim horizontal: 355 grade
Rrotullim Vertikal: 90 grade
Suporton audio me 2 Drejtime
Suproton karte memorje deri ne 32G
KODI: 1301202003 Kategori: , ,

KAMERA SIGURIE ME WIFI

Kamera Sigurie me Wifi per shtepi, zyra dhe biznese

Kamera portative me WiFi 360 IP me 5 antena

Specifikime Teknike
Sensor 1/4 CMOS 1.0MP
Rezolucion: 960P
Lente: 3.6mm/6mm
Rrotullim horizontal: 355 grade
Rrotullim Vertikal: 90 grade
Suporton audio me 2 Drejtime
Suproton karte memorje deri ne 32G

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kamera Sigurie me Wifi me Antena | Security Camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera sigurie me wifi me 2 antena

Kamera Sigurie me Wifi me Antena | Security Camera