Elektrik Profesional Police | Flashlight

1,490 L

S’ka stok

Materiali i trupit: Alumin Anti-oksidues dhe rezistent ndaj goditjes
Fuqia e daljes: 1.000.000 volt
Lloji i dritës: 100 lumens LED i bardhë
Furnizimi me energji elektrike: Bateri e rimbushshme e nikelit-kadmium 4.8v.
Jetëgjatësia (100,000 orë jetë)
Gjatësia: 16.5 cm
Gjerësia: 3.5 cm
Trashësia: 2.8 cm.
Pesha: 180 gr

ELEKTRIK PROFESIONAL FLASHLIGHT 

Elektrik Dore Profesional Flashlight Police

Nje mjet i shkelqyeshem per mbrojtjen personale!
Elektrik Police prej 1.000.000 Volt. Eshte i afte te gjunjezoje cdo agresor dhe cdo kafshe. Eshte i ndertuar nga alumini rezistent ndaj antioksidanteve dhe me nje llampe LED me rreze drite te larget. Eshte projektuar per vetembrojtje. Teper i lehte per t’u mbajtur dhe i shpejte ne perdorim.

Furnizimi me energji behet permes nje baterie speciale te ngarkueshme te nikelit me afersisht 100000 ore pune. Rimbushja e baterise mundesohet me ane te nje kabllo elektrike e cila mjafton te lidhet me prizen e energjise. Ky elektrik eshte i pajisur me nje buton sigurie per te vepruar ne momentin kur eshte i nevojshem dhe per te shmangur shkarkimin aksidental te tij.

Ky produkt është një elektrik ideal mbrojtës. Efekti elektroshoku është i shkurtër, varion nga 1-2 sekonda  dhe shkakton spazma të muskujve dhe frikë. Nese ai zgjat 1-3 sekonda mund të shkaktojë shembje dhe zbehje të agresorit që do të rikuperohet pas disa castesh. Nje elektroshok nga 4-5 sekonda shkakton tronditje dhe humbje të orientimit për disa minuta dhe gjithashtu mund të shkaktojë humbjen ne ndjekjen e qëllimit të tij kriminal.

Elektrik Dore Profesional Flashlight Police 1101

elektrik dore police flashlight

Specifikimet Teknike 

Materiali i trupit: Alumin Anti-oksidues dhe rezistent ndaj goditjes
Fuqia e daljes: 1.000.000 volt
Lloji i dritës: 100 lumens LED i bardhë
Furnizimi me energji elektrike: Bateri e rimbushshme e nikelit-kadmium 4.8v.
Jetëgjatësia (100,000 orë jetë)
Gjatësia: 16.5 cm
Gjerësia: 3.5 cm
Trashësia: 2.8 cm.
Pesha: 180 gr


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik Profesional Police | Flashlight”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Elektrik Profesional Police | Flashlight

1,490 L