Kacavide elektrike per telefona Sunshine SD-18E

5,900 L

Ka stok

KODI: H-987698 Kategori: ,

KACAVIDE ELEKTRIKE PER TELEFONA

Kacavide elektrike mini me bateri litiumi per pajisje te ndryshme elektronike, telefona, tableta, aparat fotografik etj.

Motor me performance te larte deri ne 200 shpejtesi, me i shpejte dhe me efikas.

Ndricimi LED siguron pamje te qarte gjate perdorimit.

Dizajni i karikimit me porte USB, siguron fuqi te mjaftueshme ne pak kohe.

Nje ndihmes i shkelqyer per projektet tuaja te riparimit te perditshem.

Specifika:

  • Mini kacavide portative
  • cift rrotullues: 0,01~0,1N.m
  • Shpejtësia: 250 r/min
  • Pesha: 200g
  • Tensioni: DC 5V
  • Kapaciteti i baterisë: 350 mAh
  • Madhësia: 132 x 20 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kacavide

Ngjyra

Be the first to review “Kacavide elektrike per telefona Sunshine SD-18E”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini kacavide elektrike bli online ne dyqan taxi

Kacavide elektrike per telefona Sunshine SD-18E