Kacavide me bateri Xiaomi Mi 16 ne 1

3,490 L

Ka stok

KODI: G-543224 Kategori: , ,

KACAVIDE ME BATERI XIAOMI MI 16 NE 1

Kacavide Xiaomi Mi 16 ne 1, e pershtatshme me cdo vide fale kokave te saj te ndryshme.

Mund ta pershtatni ne te gjitha llojet e vidhave me 16 pjeset e ndryshueshme te kacavides. (SL4/SL6/PH0/PH1/PH22/PH3/PZ1/PZ2/T15/T20/T25/T30/H3/H4/H5/H6).

Ajo gjithashtu ka nje shufer zgjatimi te ndashme 110 mm. E lehte per tu marre dhe perdorur fale veshjes se gomes.

Karakteristika

Me vrima: SL4 / SL6
Philips: PH0 / PH1 / PH2 / PH3
POZI: PZ1: PZ2
Lloji T: T15 / T20 / T25 / T30
Lloji H: H3 / H4 / H5 / H6
Shufër zgjatuese 110mm e shkëputshme
Veshje e bute prej gome


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kacavide

Ngjyra

Be the first to review “Kacavide me bateri Xiaomi Mi 16 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kacavide xiaomi ne shitje online ne dyqan taxi

Kacavide me bateri Xiaomi Mi 16 ne 1