JZ-1088E | Aparate degjimi per veshet | Portable

2,200 L

Ka stok

  • Materiali : ABS
  • Madhësia e produktit : 51.5x15x9.5mm
  • Presioni i zerit maksimal : 125dB + 4dB
  • Frekuenca : 300Hz ~ 4000Hz
  • Tensioni i rrymes : 1.5 V
  • Lloji i baterise : Bateria AG13.
KODI: ECC-20620-026 KATEGORIA:

APARATE DEGJIMI PER VESHET JZ-1088E

APARATE DEGJIMI JZ-1088E PORTABLE

Vendosja e tyre ne vesh eshte shume e lehte per t’u veshur ne vesh.

E rekomanduar per njerezit me humbje te rende degjimi.

Mund ta vendosni ne veshin e djathte dhe te majte, pasi eshte projektuar qe te qendroje ne menyre komode tek te dy veshet.

Ka nje peshe shume te lehte.

Vellimin e zerit e rregulloni sipas deshires tuaj pasi e keni vendosur ne vesh.

Rekomadohet qe shiritin e veshit ta merrni ne madhesi pak me te madhe per te shmangur bilbilin.

Rritni volumin e zerit gradualisht per ta shmangur rritjen papritur te tingullit.

Ka nje performance shume te mire.

SPECIFIKIMETaparat degjimi vesh bateri produkt online dyqan taxi

Materiali: ABS

Madhësia e produktit: 51.5x15x9.5mm

Presioni i zerit maksimal: 125dB + 4dB

Frekuenca: 300Hz ~ 4000Hz

Tensioni i rrymes: 1.5 V

Lloji i baterise : Bateria AG13.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim. 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Aparate Degjimi

Ngjyra

Be the first to review “JZ-1088E | Aparate degjimi per veshet | Portable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat degjimi vesh bateri produkt online dyqan taxi

JZ-1088E | Aparate degjimi per veshet | Portable