Jeta e fshehte e shkrimtareve – Guillaume Musso

1,200 L

Ka stok

Ne kete roman Guillaume Musso i ka rremuar karakteret e tij kaq mire, dhe u ka dhene atyre kaq thellesi psikologjike.

KODI: r-jetaefshehteeshkrimtareve Kategori: , ETIKETIMI:

JETA E FSHEHTE E SHKIMTAREVE

Shkrimtari i mirenjohur Natan Fawles qe nga vjesha e vitit 2018, nuk kishte dhene asnje interviste te vetme per gati 20 vjet.

Te gjithe kane tre jete, nje jete private, nje jete publike dhe nje jete te fshehte.

Romanet e Natan Fawles vazhdojne te rrembejne dhe te terheqin lexuesit.

Nje gazetare zviceriane, Matilda Monej mberrin ne ishull e vendosur per te zbuluar sekretin e Natan Fawles.

Diten qe ajo mberrin ne ishull, trupi i nje gruaje zbulohet ne nje plazh dhe ishulli mbyllet nga autoritetet.

Nje perballje e rrezikshme midis Matildes dhe Natanit, do te fillonte ku perplasen te verteta te fshehura dhe genjeshtra te pranuara, ku preken rrenqethasi dashuria dhe frika…


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Jeta e fshehte e shkrimtareve – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jeta e fshehte e shkrimtareve libra ne shitje ne dyqan taxi

Jeta e fshehte e shkrimtareve - Guillaume Musso